Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
SVK
Slovensko / Tipos extraligaB.Bystrica - Zvolen2,364,342,46Košice - Spíšská N.V.1,894,493,24Humenné - Liptovský Mikuláš3,354,521,85Nové Zámky - Michalovce3,364,521,85Poprad - Slovan1,784,653,51Trenčín - Nitra2,574,352,26
NHL
USA / NHLCapitals - Ottawa2,514,162,43Dallas - Islanders1,964,253,28Oilers - L.A.Kings2,024,213,16Seattle - Bruins2,924,072,16
INÉ
Česko / ExtraligaČ.Budějovice - Třinec2,484,112,48Vítkovice - Kometa Brno2,484,12,48Olomouc - Liberec2,614,152,35Pardubice - Karlovy Vary1,365,837,11Sparta Praha - Mountfield HK1,644,794,34Švédsko / SHLFrölunda - Malmö1,724,344,22Linköping - Färjestad2,914,132,15Lulea - Skelleftea2,43,872,67MODO Hockey - Växjö3,724,181,84Oskarshamn - Leksand4,44,631,65Rögle - HV711,894,193,55Timra - Örebro1,964,063,42
ROZBALIŤ
L. Mikuláš
2:1
N. Zámky
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovan Bratislava
4:3
B. Bystrica
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
5:4
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nitra
5:2
HC 19 Humenné
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Michalovce
3:2
Poprad
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK SNV
2:3
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Snášel, Jobbágy – Gegáň, Frimmel
Diváci: -     Píše: Lissník Martin
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
L. Mikuláš
2:1
1:0, 1:1, 0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
N. Zámky
Liptáci vyhrávajú dnešný zápas tesne 2:1. Sledovali sme naozaj veľmi veľký boj o každý puk. Liptáci si teda takmer s istotou zahrajú predkolo Play off. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná16. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves6:5
Základná16. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Základná16. 09. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:4
Základná16. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky1:5
Základná16. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná16. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:1
Základná18. 09. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín6:2
Základná18. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:3 PP
Základná18. 09. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:4 PP
Základná18. 09. 202217:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná18. 09. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra5:1
Základná23. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:1
Základná23. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná23. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná23. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná23. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:3
Základná23. 09. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky2:1
Základná25. 09. 202214:30NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná25. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín6:2
Základná25. 09. 202216:00NEHC Košice - HC MV Transport Prešov1:2
Základná25. 09. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 SN
Základná25. 09. 202217:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná25. 09. 202217:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná30. 09. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná30. 09. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná30. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná30. 09. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:4
Základná30. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Základná02. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná02. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky2:3
Základná02. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:2
Základná02. 10. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 PP
Základná02. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov2:3
Základná02. 10. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná07. 10. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:6
Základná07. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava5:6
Základná07. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Poprad5:4
Základná07. 10. 202218:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:3
Základná09. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice5:2
Základná09. 10. 202216:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen10:2
Základná09. 10. 202216:00NEHK Nitra - HC MV Transport Prešov4:3
Základná09. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Základná09. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná09. 10. 202217:30NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad4:3
Základná14. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce0:1
Základná14. 10. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad4:1
Základná14. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 SN
Základná14. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:3
Základná14. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná14. 10. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná16. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná16. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 PP
Základná16. 10. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:3
Základná16. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná16. 10. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen3:2 PP
Základná18. 10. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:6
Základná21. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:5
Základná21. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná21. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín2:5
Základná21. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava5:0
Základná21. 10. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná23. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná23. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Základná23. 10. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:0
Základná23. 10. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov6:5 PP
Základná23. 10. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
Základná28. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:4
Základná28. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 202215:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:5
Základná30. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná30. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:3
Základná30. 10. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná30. 10. 202217:00NEHC Košice - HK Nitra4:0
Základná30. 10. 202217:00NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:0
Základná04. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:2
Základná04. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1
Základná04. 11. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná04. 11. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:6
Základná04. 11. 202218:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná04. 11. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Poprad5:2
Základná06. 11. 202215:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:3
Základná06. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 SN
Základná06. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 11. 202216:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná06. 11. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná06. 11. 202217:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 PP
Základná13. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202218:00UTHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná16. 11. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná16. 11. 202217:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná16. 11. 202218:00STHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná16. 11. 202218:00STHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná17. 11. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov5:2
Základná18. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:3 SN
Základná18. 11. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:6
Základná18. 11. 202217:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 11. 202218:00PIHK Poprad - HC Nové Zámky5:1
Základná20. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice6:2
Základná20. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná20. 11. 202216:30NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:7
Základná20. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná20. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5
Základná23. 11. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Nitra3:2
Základná25. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná25. 11. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:2
Základná25. 11. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad2:0
Základná25. 11. 202218:00PIHK Nitra - HKM Zvolen0:3
Základná25. 11. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná25. 11. 202218:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:3 SN
Základná27. 11. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:2
Základná27. 11. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Základná27. 11. 202217:00NEHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná27. 11. 202217:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:0
Základná27. 11. 202217:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná27. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov4:3
Základná29. 11. 202218:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Základná02. 12. 202217:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:0
Základná02. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:2
Základná02. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná02. 12. 202217:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná02. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná02. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:0
Základná04. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:4
Základná04. 12. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:1
Základná04. 12. 202217:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 SN
Základná04. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:4
Základná04. 12. 202218:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná04. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4
Základná06. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná06. 12. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná08. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves1:4
Základná09. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:1
Základná09. 12. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná09. 12. 202218:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 SN
Základná09. 12. 202218:30PIHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:1
Základná11. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Košice1:3
Základná11. 12. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná11. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:4
Základná11. 12. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky6:3
Základná11. 12. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná11. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná20. 12. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov5:1
Základná20. 12. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:0
Základná20. 12. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:1
Základná20. 12. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:7
Základná20. 12. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná20. 12. 202218:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice4:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 SN
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC Košice - HC MV Transport Prešov3:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce0:2
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky2:0
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Poprad - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra7:3
Základná26. 12. 202216:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná26. 12. 202217:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná26. 12. 202217:00POHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:7
Základná26. 12. 202218:00POHK Nitra - HC Nové Zámky2:5
Základná26. 12. 202218:00POHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:2 PP
Základná26. 12. 202218:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná28. 12. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:4
Základná28. 12. 202217:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202218:00STHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná28. 12. 202218:00STHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná28. 12. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná28. 12. 202218:30STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:3
Základná30. 12. 202214:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202217:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná30. 12. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2
Základná30. 12. 202218:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:6
Základná30. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná30. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:5
Základná04. 01. 202317:30STHC Nové Zámky - HK Nitra1:2
Základná04. 01. 202317:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná04. 01. 202317:30STHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:1
Základná04. 01. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:0
Základná04. 01. 202318:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná04. 01. 202318:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná06. 01. 202316:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra4:1
Základná06. 01. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Poprad - HKM Zvolen0:6
Základná06. 01. 202318:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:2
Základná08. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná08. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov4:3
Základná08. 01. 202316:30NEHKM Zvolen - HC Košice6:4
Základná08. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná08. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3
Základná10. 01. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3 SN
Základná10. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná12. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov0:4
Základná13. 01. 202318:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:2
Základná13. 01. 202318:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:2
Základná14. 01. 202318:30SOHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná15. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná15. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:1
Základná17. 01. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:3
Základná17. 01. 202318:00UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad2:3 PP
Základná17. 01. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:5
Základná17. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná17. 01. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná19. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:5
Základná20. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná20. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:4
Základná20. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná20. 01. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná20. 01. 202318:30PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná22. 01. 202316:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná22. 01. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky3:0
Základná22. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná22. 01. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen5:4 PP
Základná22. 01. 202318:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice2:3
Základná22. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná24. 01. 202318:00UTHK Nitra - HC MV Transport Prešov3:4
Základná27. 01. 202317:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná27. 01. 202317:30PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves0:2
Základná27. 01. 202317:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná27. 01. 202318:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná27. 01. 202318:30PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná27. 01. 202319:30PIHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov3:2
Základná29. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná29. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra1:3
Základná29. 01. 202316:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov3:4 SN
Základná29. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:4 PP
Základná29. 01. 202318:30NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná31. 01. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:5 SN
Základná31. 01. 202318:00UTHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:0
Základná31. 01. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce6:3
Základná02. 02. 202319:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 SN
Základná03. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná03. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná03. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:2 SN
Základná03. 02. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 02. 202318:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:1
Základná05. 02. 202316:15NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná05. 02. 202316:30NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:4 SN
Základná05. 02. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná05. 02. 202317:00NEHC Košice - HK Nitra2:3
Základná05. 02. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná05. 02. 202318:30NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Základná12. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava2:3
Základná14. 02. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná14. 02. 202317:00UTHKM Zvolen - HK Poprad6:2
Základná14. 02. 202318:00UTHC MV Transport Prešov - HC Košice5:2
Základná14. 02. 202318:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná14. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná15. 02. 202318:00STHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná17. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná17. 02. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov3:2
Základná17. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:4 SN
Základná17. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:0
Základná17. 02. 202318:00PIHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná17. 02. 202318:30PIHC Košice - HKM Zvolen2:1
Základná19. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná19. 02. 202316:15NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:2
Základná19. 02. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4
Základná19. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:5
Základná19. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná19. 02. 202318:30NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:6
Základná21. 02. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2 SN
Základná21. 02. 202317:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:0
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná21. 02. 202318:00UTHK Poprad - HC Nové Zámky5:3
Základná21. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov1:4
Základná24. 02. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná24. 02. 202318:00PIHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:3
Základná24. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HK Nitra2:1
Základná24. 02. 202318:15PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava0:2
Základná24. 02. 202318:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná26. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov3:2
Základná26. 02. 202316:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná26. 02. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná26. 02. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:4
Základná26. 02. 202317:45NEHK Poprad - HC Košice2:7
Základná26. 02. 202318:30NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:6
Základná28. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná01. 03. 202317:30STHC Košice - HC MV Transport Prešov5:0
Základná03. 03. 202318:00PIHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:0
Základná03. 03. 202318:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná03. 03. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná03. 03. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:1
Základná03. 03. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:2
Základná03. 03. 202318:00PIHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov7:0
Základná05. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen6:3
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov1:4
Základná05. 03. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná05. 03. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:4
Základná05. 03. 202317:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:4
Predkolo Play Off08. 03. 202318:00STHK Poprad - HK Nitra1:2
Predkolo Play Off08. 03. 202318:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1
Predkolo Play Off09. 03. 202317:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín4:6
Predkolo Play Off09. 03. 202318:00ŠTHK Poprad - HK Nitra1:2
Predkolo Play Off11. 03. 202317:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Predkolo Play Off11. 03. 202318:00SOHK Nitra - HK Poprad2:0
Predkolo Play Off12. 03. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Predkolo Play Off14. 03. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1
Štvrťfinále15. 03. 202318:00STHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Štvrťfinále15. 03. 202318:30STHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2
Štvrťfinále16. 03. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Štvrťfinále16. 03. 202318:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves0:6
Štvrťfinále17. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Nitra5:2
Štvrťfinále17. 03. 202318:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Štvrťfinále18. 03. 202317:30SOHC Košice - HK Nitra4:3 SN
Štvrťfinále18. 03. 202318:00SOHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Štvrťfinále19. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:5
Štvrťfinále19. 03. 202318:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen5:2
Štvrťfinále20. 03. 202318:00POHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:0
Štvrťfinále20. 03. 202318:30POHC Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Štvrťfinále21. 03. 202318:00UTHK Nitra - HC Košice5:2
Štvrťfinále21. 03. 202318:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Štvrťfinále22. 03. 202318:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:1
Štvrťfinále22. 03. 202318:30STHK Nitra - HC Košice1:2
Štvrťfinále23. 03. 202317:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Štvrťfinále23. 03. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Štvrťfinále24. 03. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:0
Štvrťfinále24. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Nitra4:2
Štvrťfinále25. 03. 202318:00SOHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Štvrťfinále26. 03. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:0
Štvrťfinále27. 03. 202318:00POHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 PP
Semifinále31. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Semifinále01. 04. 202318:00SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Semifinále02. 04. 202318:00NEHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:4
Semifinále03. 04. 202318:00POHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:1 SN
Semifinále04. 04. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Semifinále05. 04. 202318:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Semifinále06. 04. 202318:00ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:1
Semifinále07. 04. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen1:3
Semifinále08. 04. 202318:00SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Semifinále09. 04. 202318:00NEHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:6
Semifinále10. 04. 202318:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Semifinále11. 04. 202318:00UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen0:3
Semifinále12. 04. 202318:00STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Semifinále13. 04. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2
Finále16. 04. 202318:00NEHC Košice - HKM Zvolen3:1
Finále17. 04. 202318:00POHC Košice - HKM Zvolen1:0
Finále20. 04. 202318:30ŠTHKM Zvolen - HC Košice1:3
Finále21. 04. 202318:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Finále23. 04. 202318:00NEHC Košice - HKM Zvolen3:0

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
TímZSkóreB
1.Poprad47155:11089
2.Michalovce47154:11584
3.Spiš. N. V47154:13282
4.Košice47141:11177
5.Nitra47163:14475
6.Zvolen47154:14872
7.B. Bystrica47140:16070
8.Slovan47142:15568
9.Trenčín47126:14767
10.L. Mikuláš47130:14564
11.N. Zámky47124:14755
12.Humenné47112:18143
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4334603192:71114
2.Prešov4322579177:12183
3.Topoľčany43214513160:13876
4.P. Bystrica43205315135:13073
5.MK Slovan43193417130:11067
6.Skalica43194119131:13664
7.Dubnica42166515108:11565
8.Žiar n. Hronom43183319140:13663
9.AquaCity Pikes43145519130:14157
10.Trebišov43143323129:16351
11.Trnava43105721134:16447
12.R. Sobota43101626109:16639
SR 18221121941:1247
Aktualizované: 24.2.2024 06:59
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4334603192:71114
2.Prešov4322579177:12183
3.Topoľčany43214513160:13876
4.P. Bystrica43205315135:13073
5.MK Slovan43193417130:11067
6.Skalica43194119131:13664
7.Dubnica42166515108:11565
8.Žiar n. Hronom43183319140:13663
9.AquaCity Pikes43145519130:14157
10.Trebišov43143323129:16351
11.Trnava43105721134:16447
12.R. Sobota43101626109:16639
SR 18221121941:1247
Aktualizované: 24.2.2024 06:59
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 4.2.2024 00:01
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 4.2.2024 00:01
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 4.2.2024 00:01

Bleskovky

Colorado umiestnilo útočníka Olofssona na waiver listinu

Zámorský hokejový klub Colorado Avalanche umiestnil v sobotu Fredrika Olofssona na waiver listinu NHL. Švédskeho útočníka tak bude môcť počas 24 hodín získať zadarmo ktorýkoľvek klub zámorskej profiligy. včera o 11:09 - TASR


 Cehlárik pomohol dvoma gólmi k triumfu Leksandu, Hrivík 0+1

Slovenský hokejista Peter Cehlárik sa v sobotňajšom zápase švédskej SHL podieľal dvoma gólmi na triumfe Leksandu nad Luleou 4:3. Bod za asistenciu si pripísal aj jeho krajan Marek Hrivík.  24.2.2024 22:30 - TASR


Brankár Tomek predĺžil zmluvu s Litvínovom

Slovenský hokejový brankár Matej Tomek sa dohodol na novej zmluve s HC Verva Litvínov. Český extraligista informoval o predĺžení vzájomnej spolupráce na svojej oficiálnej webstránke. 23.2.2024 19:35 - TASR


Zomrel sedemnásobný šampión ligy s Montrealom Jean-Guy Talbot

Vo veku 91 rokov zomrel sedemnásobný šampión hokejovej NHL Jean-Guy Talbot. Bývalý kanadský obranca zodvihol nad hlavu Stanley Cup zakaždým v drese Montrealu Canadiens. 23.2.2024 19:18 - TASR


Montreal si stiahol z waiver listiny útočníka Whitea

Klub NHL Montreal Canadiens si stiahol z waiver listiny amerického hokejistu Colina Whitea. Toho na listinu predtým zapísalo vedenie Pittsburghu Penguins. 23.2.2024 09:34 - TASR


Pittsburgh získal z Columbusu Bemströma výmenou za A. Nylandera

Klub NHL Pittsburgh Penguins získal z Columbusu Blue Jackets švédskeho hokejistu Emila Bemströma. Opačným smerom putoval jeho krajan Alexander Nylander spolu s výberom v 6. kole draftu. Informoval o tom web televízie TSN. 23.2.2024 08:35 - TASR


Zranený Stone vynechá týždne, Eichel odcestuje s Vegas na trip

Hokejisti Vegas Golden Knights sa budú musieť v zámorskej NHL dlhší čas zaobísť bez svojho kapitána a najproduktívnejšieho hráča Marka Stonea. Tridsaťjedenročného útočníka trápi zranenie v hornej časti tela, klub ho bude posudzovať na týždennej báze. 23.2.2024 08:17 - TASR


Litvínov zdolal České Budějovice 7:4, Sukeľ s gólom, Kudrna 0+1

Hokejisti HC Verva Litvínov zvíťazili vo štvrtkovom zápase 48. kola českej extraligy na ľade Českých Budějovíc 7:4. Na triumfe hostí sa podieľal gólom kapitán Litvínova Matúš Sukeľ. Do štatistík sa zapísal aj ďalší slovenský útočník Andrej Kudrna, ktorý si pripísal asistenciu. 22.2.2024 20:29 - TASR


HC Vítkovice - Kometa Brno 4:0 v dohrávke 24. kola českej extraligy

Hokejisti HC Vítkovice zvíťazili v stredajšej dohrávke 24. kola českej extraligy nad Kometou Brno 4:0. Ostravský tím sa v tabuľke posunul na 9. miesto pred Olomouc. Kometa je na priebežnej štvrtej priečke, ktorá zaručuje priamu účasť vo štvrťfinále play off. 21.2.2024 19:57 - TASR


NY Rangers predĺžil zmluvu s útočníkom Brodzinskim o dva roky

Klub zámorskej hokejovej NHL New York Rangers sa dohodol s americkým útočníkom Jonnym Brodzinským na predĺžení zmluvy o dva roky. Dohodu pre agentúru AP potvrdil Chris Drury, generálny manažér tímu z Original Six. Tridsaťročný center podpísal jednocestný kontrakt, vďaka ktorému zarobí 787.500 USD. 21.2.2024 18:44 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

01. 03. 2024
B. Bystrica - Zvolen o 17:30
Košice - Spiš. N. V o 17:30
Humenné - L. Mikuláš o 18:00
N. Zámky - Michalovce o 18:00
Poprad - Slovan o 18:00
Trenčín - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

25. 02. 2024
NitraHumenné
5:2REPORT
ZvolenKošice
5:4REPORT
SlovanB. Bystrica
4:3 PPREPORT
L. MikulášN. Zámky
2:1REPORT
Spiš. N. VTrenčín
2:3REPORT
MichalovcePoprad
3:2 PPREPORT

Najviac bodov

Samuel BučekNIT57 bodov
2.Archambault O.SNV56
3.Dmowski R.POP54
4.Turnbull C.BBY49
5.Gates B.NIT48

Najlepší strelec

Ryan DmowskiPOP28 gólov
2.Buček S.NIT26
3.Jackson R.NIT24
4.Turnbull C.BBY23
5.Nellis A.SNV23

Najlepší brankár

Dominik RiečickýKOS93.38 perc
2.Vay Á.POP93.04 %
3.Škorvánek ml. S.MIC92.97 %
4.Glosár V.MIC92.68 %
5.Aittokallio S.NIT92.29 %