Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLSabres - N.J.Devils2,984,382,02Seattle - St.L.Blues2,244,32,63Florida - Bruins2,024,133,09
INÉ
Česko / ExtraligaČ.Budějovice - Karlovy Vary1,814,243,67Litvínov - Mountfield HK2,114,092,92Mladá Boleslav - Olomouc2,133,932,98Vítkovice - Plzeň1,874,243,46Kometa Brno - Liberec2,024,23,05Pardubice - Kladno1,315,997,61Sparta Praha - Třinec2,024,113,11Švédsko / SHLFrölunda - Leksand2,084,063Linköping - Brynäs2,064,172,99Malmö - Skelleftea3,434,331,86Växjö - HV711,634,564,37Färjestad - Rögle2,254,052,72Lulea - Timra1,934,173,32Örebro - MODO Hockey1,834,223,6
ROZBALIŤ

Štatistiky Tipos extraliga 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná16. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves6:5
Základná16. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Základná16. 09. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:4
Základná16. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky1:5
Základná16. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná16. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:1
Základná18. 09. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín6:2
Základná18. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:3 PP
Základná18. 09. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:4 PP
Základná18. 09. 202217:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná18. 09. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra5:1
Základná23. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:1
Základná23. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná23. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná23. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná23. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:3
Základná23. 09. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky2:1
Základná25. 09. 202214:30NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná25. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín6:2
Základná25. 09. 202216:00NEHC Košice - HC MV Transport Prešov1:2
Základná25. 09. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 SN
Základná25. 09. 202217:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná25. 09. 202217:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná30. 09. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná30. 09. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná30. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná30. 09. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:4
Základná30. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Základná02. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná02. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky2:3
Základná02. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:2
Základná02. 10. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 PP
Základná02. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov2:3
Základná02. 10. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná07. 10. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:6
Základná07. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava5:6
Základná07. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Poprad5:4
Základná07. 10. 202218:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:3
Základná09. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice5:2
Základná09. 10. 202216:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen10:2
Základná09. 10. 202216:00NEHK Nitra - HC MV Transport Prešov4:3
Základná09. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Základná09. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná09. 10. 202217:30NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad4:3
Základná14. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce0:1
Základná14. 10. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad4:1
Základná14. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 SN
Základná14. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:3
Základná14. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná14. 10. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná16. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná16. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 PP
Základná16. 10. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:3
Základná16. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná16. 10. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen3:2 PP
Základná18. 10. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:6
Základná21. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:5
Základná21. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná21. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín2:5
Základná21. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava5:0
Základná21. 10. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná23. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná23. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Základná23. 10. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:0
Základná23. 10. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov6:5 PP
Základná23. 10. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
Základná28. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:4
Základná28. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 202215:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:5
Základná30. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná30. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:3
Základná30. 10. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná30. 10. 202217:00NEHC Košice - HK Nitra4:0
Základná30. 10. 202217:00NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:0
Základná04. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:2
Základná04. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1
Základná04. 11. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná04. 11. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:6
Základná04. 11. 202218:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná04. 11. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Poprad5:2
Základná06. 11. 202215:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:3
Základná06. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 SN
Základná06. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 11. 202216:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná06. 11. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná06. 11. 202217:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 PP
Základná13. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202218:00UTHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná16. 11. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná16. 11. 202217:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná16. 11. 202218:00STHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná16. 11. 202218:00STHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná17. 11. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov5:2
Základná18. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:3 SN
Základná18. 11. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:6
Základná18. 11. 202217:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 11. 202218:00PIHK Poprad - HC Nové Zámky5:1
Základná20. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice6:2
Základná20. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná20. 11. 202216:30NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:7
Základná20. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná20. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5
Základná23. 11. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Nitra3:2
Základná25. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná25. 11. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:2
Základná25. 11. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad2:0
Základná25. 11. 202218:00PIHK Nitra - HKM Zvolen0:3
Základná25. 11. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná25. 11. 202218:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:3 SN
Základná27. 11. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:2
Základná27. 11. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Základná27. 11. 202217:00NEHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná27. 11. 202217:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:0
Základná27. 11. 202217:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná27. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov4:3
Základná29. 11. 202218:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Základná02. 12. 202217:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:0
Základná02. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:2
Základná02. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná02. 12. 202217:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná02. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná02. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:0
Základná04. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:4
Základná04. 12. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:1
Základná04. 12. 202217:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 SN
Základná04. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:4
Základná04. 12. 202218:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná04. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4
Základná06. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná06. 12. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná08. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves1:4
Základná09. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:1
Základná09. 12. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná09. 12. 202218:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 SN
Základná09. 12. 202218:30PIHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:1
Základná11. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Košice1:3
Základná11. 12. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná11. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:4
Základná11. 12. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky6:3
Základná11. 12. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná11. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná20. 12. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov5:1
Základná20. 12. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:0
Základná20. 12. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:1
Základná20. 12. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:7
Základná20. 12. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná20. 12. 202218:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice4:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 SN
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC Košice - HC MV Transport Prešov3:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce0:2
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky2:0
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Poprad - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra7:3
Základná26. 12. 202216:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná26. 12. 202217:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná26. 12. 202217:00POHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:7
Základná26. 12. 202218:00POHK Nitra - HC Nové Zámky2:5
Základná26. 12. 202218:00POHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:2 PP
Základná26. 12. 202218:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná28. 12. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:4
Základná28. 12. 202217:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202218:00STHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná28. 12. 202218:00STHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná28. 12. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná28. 12. 202218:30STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:3
Základná30. 12. 202214:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202217:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná30. 12. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2
Základná30. 12. 202218:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:6
Základná30. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná30. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:5
Základná04. 01. 202317:30STHC Nové Zámky - HK Nitra1:2
Základná04. 01. 202317:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná04. 01. 202317:30STHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:1
Základná04. 01. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:0
Základná04. 01. 202318:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná04. 01. 202318:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná06. 01. 202316:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra4:1
Základná06. 01. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Poprad - HKM Zvolen0:6
Základná06. 01. 202318:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:2
Základná08. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná08. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov4:3
Základná08. 01. 202316:30NEHKM Zvolen - HC Košice6:4
Základná08. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná08. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3
Základná10. 01. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3 SN
Základná10. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná12. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov0:4
Základná13. 01. 202318:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:2
Základná13. 01. 202318:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:2
Základná14. 01. 202318:30SOHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná15. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná15. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:1
Základná17. 01. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:3
Základná17. 01. 202318:00UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad2:3 PP
Základná17. 01. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:5
Základná17. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná17. 01. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná19. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:5
Základná20. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná20. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:4
Základná20. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná20. 01. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná20. 01. 202318:30PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná22. 01. 202316:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná22. 01. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky3:0
Základná22. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná22. 01. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen5:4 PP
Základná22. 01. 202318:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice2:3
Základná22. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná24. 01. 202318:00UTHK Nitra - HC MV Transport Prešov3:4
Základná27. 01. 202317:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná27. 01. 202317:30PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves0:2
Základná27. 01. 202317:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná27. 01. 202318:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná27. 01. 202318:30PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná27. 01. 202319:30PIHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov3:2
Základná29. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná29. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra1:3
Základná29. 01. 202316:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov3:4 SN
Základná29. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:4 PP
Základná29. 01. 202318:30NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná31. 01. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:5 SN
Základná31. 01. 202318:00UTHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:0
Základná31. 01. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce6:3
Základná02. 02. 202319:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 SN
Základná03. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná03. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná03. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:2 SN
Základná03. 02. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 02. 202318:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:1
Základná05. 02. 202316:15NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná05. 02. 202316:30NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:4 SN
Základná05. 02. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná05. 02. 202317:00NEHC Košice - HK Nitra2:3
Základná05. 02. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná05. 02. 202318:30NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Základná12. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava2:3
Základná14. 02. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná14. 02. 202317:00UTHKM Zvolen - HK Poprad6:2
Základná14. 02. 202318:00UTHC MV Transport Prešov - HC Košice5:2
Základná14. 02. 202318:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná14. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná15. 02. 202318:00STHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná17. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná17. 02. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov3:2
Základná17. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:4 SN
Základná17. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:0
Základná17. 02. 202318:00PIHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná17. 02. 202318:30PIHC Košice - HKM Zvolen2:1
Základná19. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná19. 02. 202316:15NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:2
Základná19. 02. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4
Základná19. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:5
Základná19. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná19. 02. 202318:30NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:6
Základná21. 02. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2 SN
Základná21. 02. 202317:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:0
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná21. 02. 202318:00UTHK Poprad - HC Nové Zámky5:3
Základná21. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov1:4
Základná24. 02. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná24. 02. 202318:00PIHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:3
Základná24. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HK Nitra2:1
Základná24. 02. 202318:15PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava0:2
Základná24. 02. 202318:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná26. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov3:2
Základná26. 02. 202316:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná26. 02. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná26. 02. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:4
Základná26. 02. 202317:45NEHK Poprad - HC Košice2:7
Základná26. 02. 202318:30NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:6
Základná28. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná01. 03. 202317:30STHC Košice - HC MV Transport Prešov5:0
Základná03. 03. 202318:00PIHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:0
Základná03. 03. 202318:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná03. 03. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná03. 03. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:1
Základná03. 03. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:2
Základná03. 03. 202318:00PIHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov7:0
Základná05. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen6:3
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov1:4
Základná05. 03. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná05. 03. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:4
Základná05. 03. 202317:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:4
Predkolo Play Off08. 03. 202318:00STHK Poprad - HK Nitra1:2
Predkolo Play Off08. 03. 202318:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1
Predkolo Play Off09. 03. 202317:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín4:6
Predkolo Play Off09. 03. 202318:00ŠTHK Poprad - HK Nitra1:2
Predkolo Play Off11. 03. 202317:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Predkolo Play Off11. 03. 202318:00SOHK Nitra - HK Poprad2:0
Predkolo Play Off12. 03. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Predkolo Play Off14. 03. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1
Štvrťfinále15. 03. 202318:00STHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Štvrťfinále15. 03. 202318:30STHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2
Štvrťfinále16. 03. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Štvrťfinále16. 03. 202318:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves0:6
Štvrťfinále17. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Nitra5:2
Štvrťfinále17. 03. 202318:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Štvrťfinále18. 03. 202317:30SOHC Košice - HK Nitra4:3 SN
Štvrťfinále18. 03. 202318:00SOHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Štvrťfinále19. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:5
Štvrťfinále19. 03. 202318:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen5:2
Štvrťfinále20. 03. 202318:00POHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:0
Štvrťfinále20. 03. 202318:30POHC Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Štvrťfinále21. 03. 202318:00UTHK Nitra - HC Košice5:2
Štvrťfinále21. 03. 202318:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Štvrťfinále22. 03. 202318:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:1
Štvrťfinále22. 03. 202318:30STHK Nitra - HC Košice1:2
Štvrťfinále23. 03. 202317:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Štvrťfinále23. 03. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Štvrťfinále24. 03. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:0
Štvrťfinále24. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Nitra4:2
Štvrťfinále25. 03. 202318:00SOHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Štvrťfinále26. 03. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:0
Štvrťfinále27. 03. 202318:00POHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 PP
Semifinále31. 03. 202318:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Semifinále01. 04. 202318:00SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Semifinále02. 04. 202318:00NEHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:4
Semifinále03. 04. 202318:00POHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:1 SN
Semifinále04. 04. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Semifinále05. 04. 202318:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Semifinále06. 04. 202318:00ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:1
Semifinále07. 04. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen1:3
Semifinále08. 04. 202318:00SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Semifinále09. 04. 202318:00NEHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:6
Semifinále10. 04. 202318:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Semifinále11. 04. 202318:00UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen0:3
Semifinále12. 04. 202318:00STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Semifinále13. 04. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2
Finále16. 04. 202318:00NEHC Košice - HKM Zvolen3:1
Finále17. 04. 202318:00POHC Košice - HKM Zvolen1:0
Finále20. 04. 202318:30ŠTHKM Zvolen - HC Košice1:3
Finále21. 04. 202318:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Finále23. 04. 202318:00NEHC Košice - HKM Zvolen3:0

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks

Kanadský hokejista Daniel Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks v NHL. Informoval o tom portál tsn.ca. o 10:10 - TASR


Detroit sa dohodol s Velenom na dvojročnej zmluve

Tím zámorskej NHL Detroit Red Wings podpísal nový kontrakt s útočníkom Joeom Velenom. Počas dvoch rokov zarobí 2,275 milióna dolárov. Informovala o tom stanica Sportsnet. včera o 08:59 - TASR


Carolina zaradila Kuznecova na waiver listinu s cieľom ukončiť jeho zmluvu

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes zaradil Jevgenija Kuznecova na listinu nechránených hráčov s cieľom ukončiť jeho kontrakt. 17.7.2024 21:50 - TASR


Brankár Šilovs podpísal s Vancouverom dvojročnú zmluvu

Lotyšský hokejový brankár Arturs Šilovs sa dohodol s klubom Vancouver Canucks na novej dvojročnej zmluve. Po sezóne 2023/24 mal pozíciu obmedzeného voľného hráča. Nový kontrakt mu vynesie ročný plat 850-tisíc dolárov. 17.7.2024 14:29 - TASR


Obmedzený voľný hráč Holmströmom podpísal ročný kontrakt s NY Islanders

Švédsky hokejový útočník Simon Holmström podpísal nový ročný kontrakt s klubom New York Islanders. Vynesie mu 850-tisíc dolárov. Po sezóne 2023/2024 mal štatút obmedzeného voľného hráča a po vypršaní novej zmluvy sa stane neobmedzeným voľným hráčom. 17.7.2024 08:53 - TASR


Colorado získalo z Ottawy brankára Mandoleseho výmenou za 6. kolo draftu

Tím zámorskej hokejovej NHL Colorado Avalanche získal z Ottawy Senators brankára Kevina Mandoleseho a výber v siedmom kole draftu 2026 výmenou za výber v šiestom kole rovnakého draftu. Informoval o tom kanadský portál TSN. 16.7.2024 09:47 - TASR


Kings podpísali novú päťročnú zmluvu s útočníkom Byfieldom

Klub hokejovej NHL Los Angeles Kings oznámil, že podpísal novú päťročnú zmluvu s mladým útočníkom Quintonom Byfieldom. Jeho priemerný ročný zárobok predstavuje 6,25 milióna dolárov. 16.7.2024 08:25 - TASR


Heinola sa dohodol s Winnipegom na dvojročnej zmluve

Klub hokejovej NHL Winnipeg Jets a fínsky obranca Ville Heinola sa dohodli na novej dvojročnej zmluve v celkovej hodnote 1,6 milióna dolárov. Informoval portál tsn.ca. 16.7.2024 07:40 - TASR


Oilers poslali Chiassona a Bourgaulta do Ottawy Senators

Kanadský hokejový klub Edmonton Oilers poslal v pondelok útočníkov Jakea Chiassona a Xaviera Bourgaulta do Ottawy Senators. Výmenou za to získal Robyho Jarventieho a výber vo štvrtom kole draftu v roku 2025. 15.7.2024 20:59 - TASR


Podľa The Athletic získa Vezinovu trofej Šesťorkin z NY Rangers

Rus Igor Šesťorkin z NY Rangers získa podľa zámorského magazínu The Athletic prestížnu Vezinovu trofej. Tú udeľujú najlepšiemu brankárovi sezóny v NHL. 14.7.2024 13:12 - TASR


Viac správ v archíve...