Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad
Základná28. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov
Základná28. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná30. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná30. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná30. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves
Základná30. 01. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky
Základná01. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná01. 02. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná02. 02. 202217:30STHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná04. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná04. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná04. 02. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná04. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov
Základná06. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves
Základná06. 02. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky
Základná06. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra
Základná15. 02. 202217:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná18. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice
Základná18. 02. 202218:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná18. 02. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad
Základná20. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves
Základná23. 02. 202218:00STHC Nové Zámky - HC Košice
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná25. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice
Základná25. 02. 202218:00PIHK Poprad - HKM Zvolen
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky
Základná27. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná01. 03. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná04. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná04. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná04. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná04. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 03. 202217:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná04. 03. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 03. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves
Základná06. 03. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná06. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov
Základná06. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná06. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná06. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná31. 10. 202217:00POHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves
Základná21. 01. 202318:00SOHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná21. 01. 202318:00SOHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná23. 01. 202316:00POHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná23. 01. 202316:15POHKM Zvolen - HC Košice
Základná23. 01. 202319:30POHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná25. 01. 202317:00STHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná27. 01. 202317:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná28. 01. 202317:30SOHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná28. 01. 202318:00SOHC Košice - HK Nitra
Základná30. 01. 202315:00POHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná30. 01. 202318:00POHK Nitra - HKM Zvolen

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
TímZSkóreB
1.Slovan36142:8479
2.Zvolen35128:9473
3.Nitra34126:9965
4.Michalovce36100:10163
5.Košice34104:9352
6.Spiš. N. V35102:10349
7.B. Bystrica3697:11146
8.Poprad30112:9545
9.Prešov3588:12642
10.Trenčín3282:9241
11.N. Zámky3379:11134
12.L. Mikuláš3683:13429
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3525352144:6286
2.Skalica3619638156:9972
3.Martin3320247111:9068
4.Topoľčany34184111117:8263
5.Humenné34174211104:7661
6.Dubnica3312621399:10050
7.P. Bystrica3213241388:9847
8.MK Slovan3411531591:11246
9.Trnava35114416121:13645
10.Žiar n. Hronom3312151583:10743
11.Levice359132277:11232
12.Brezno336132369:12123
SR 18190111732:953
Aktualizované: 21.1.2022 22:38
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3525352144:6286
2.Skalica3619638156:9972
3.Martin3320247111:9068
4.Topoľčany34184111117:8263
5.Humenné34174211104:7661
6.Dubnica3312621399:10050
7.P. Bystrica3213241388:9847
8.MK Slovan3411531591:11246
9.Trnava35114416121:13645
10.Žiar n. Hronom3312151583:10743
11.Levice359132277:11232
12.Brezno336132369:12123
SR 18190111732:953
Aktualizované: 21.1.2022 22:38
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 22.1.2022 10:26
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Bleskovky

Timra - Linköping 3:1 vo švédskej lige

V jedinom pondelkovom zápase švédskej hokejovej SHL zvíťazila Timra nad Linköpingom 3:1. švédska liga - výsledok: Timra - Linköping 3:1 lgŠvédsko-Hokej-liga-výsledok
pred 10 min. - TASR

Hráčmi týždňa Kreider, Husso a Meier

Krídelník New York Rangers Chris Kreider, brankár St. Louis Blues Ville Husso a útočník San Jose Sharks Timo Meier získali ocenenie pre hráčov uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL. Informoval o tom oficiálny portál profiligy. Prvou hviezdou sa stal ľavý krídelník Kreider, ktorý v sledovanom období v troch zápasoch strelil päť gólov a pridal dve asistencie.
pred 2 hod. - TASR

V Tappare sa objavil COVID-19, semifinále s Mníchovom bude 1. februára

Semifinálový duel hokejovej Ligy majstrov Tappara Tampere - EHC Red Bull Mníchov by sa mal uskutočniť v ďalšom náhradnom termíne v utorok 1. februára o 18.00 h. Na víťaza už čaká prvý finalista súťaže - švédske Rögle BK, informovala agentúra dpa. Konfrontácia fínskeho a nemeckého tímu sa najskôr mala uskutočniť 4. januára, odveta v Mníchove o týždeň neskôr.
pred 5 hod. - TASR

Djurgarden - Oskarshamn 4:2 vo švédskej lige

Hokejisti Djurgardenu vyhrali v nedeľnom domácom stretnutí švédskej SHL nad Oskarshamnom 4:2. výsledok: Djurgarden - Oskarshamn 4:2.
včera o 20:30 - TASR

Ingolstadt deklasoval v 46. kole DEL Norimberg 10:1

Hokejisti ERC Ingolstadt deklasovali v nedeľnom zápase 46. kola nemeckej DEL na domácom ľade Norimberg Ice Tigers 10:1. DEL - 46. kolo: Düsseldorfer EG - Kölner Haie 2:1, EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 1:3, ERC Ingolstadt - Norimberg Ice Tigers 10:1.
včera o 19:25 - TASR

Lausanne s Gernátom zvíťazilo nad Ajoie 5:4 vo švajčiarskej lige

Hokejisti HC Lausanne so slovenským obrancom Martinom Gernátom zdolali v nedeľnom zápase 47. kola švajčiarskej ligy Ajoie 5:4. výsledok: Lausanne - Ajoie 5:4.
včera o 18:12 - TASR

V Straubingu prepukol koronavírus, vedenie DEL mu odložilo ďalší zápas

Vedenie najvyššej nemeckej hokejovej súťaže DEL v nedeľu odložilo ďalší zápas Straubingu Tigers. V tíme totiž prepukol koronavírus a hlásil 16 pozitívnych prípadov v priebehu dvoch dní. V dôsledku veľkého počtu nakazených sa nekonali už dve stretnutia Tigers a podľa informácií DPA neodohrajú ani stredajší domáci duel proti Wolfsburgu Grizzlies.
včera o 15:30 - TASR

Fribourg - Rapperswil 3:2 pp v 47. kole švajčiarskej ligy

Líder švajčiarskej hokejovej ligy Fribourg zdolal v sobotnom súboji 47. kola na domácom ľade Rapperswil 3:2 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Davos 3:2, Fribourg - Rapperswil 3:2 pp, Lugano - Bern 3:2 pp a sn, Servette Ženeva - Biel 3:2 pp, Zug - Langnau 8:2.
22.1.2022 22:36 - TASR

Linköping s Lantošim prehral na ľade Luley 2:3 pp

Hokejisti Linköpingu so slovenským útočníkom Róbertom Lantošim prehrali v sobotnom stretnutí švédskej SHL na ľade Luley 2:3 po predĺžení. výsledky: Djurgarden - Leksand 2:1 pp a sn, Lulea - Linköping 3:2 pp, Oskarshamn - Frölunda 7:4, Timra - Växjö 3:0.
22.1.2022 17:52 - TASR

Zomrel bývalý úspešný útočník NY Islanders Clark Gillies

Vo veku 67 rokov zomrel bývalý hokejový útočník Clark Gillies. Informáciu o jeho úmrtí potvrdil na oficiálnej stránke klub New York Islanders, v ktorom sa zaradil k najväčším legendám. Príčinu smrti nezverejnili.
22.1.2022 10:35 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

25. 01. 2022
Nitra - Poprad o 18:00
28. 01. 2022
B. Bystrica - Prešov o 17:30
N. Zámky - Michalovce o 18:00
Poprad - L. Mikuláš o 18:00
30. 01. 2022
B. Bystrica - Poprad o 16:00
Michalovce - Trenčín o 16:00

Odohrané zápasy

23. 01. 2022
PrešovL. Mikuláš
1:2 PPREPORT
TrenčínNitra
3:6REPORT
B. BystricaSpiš. N. V
3:2 SNREPORT
21. 01. 2022
MichalovcePrešov
4:3REPORT
NitraTrenčín
2:1REPORT
Spiš. N. VKošice
5:1REPORT

Najviac bodov

Brant HarrisSBA47 bodov
2.Rapuzzi W.SBA45
3.Svitana P.POP41
4.Chovan M.KOS37
5.Yogan A.SBA36

Najlepší strelec

Samuel BučekNIT22 gólov
2.Rapuzzi W.SBA19
3.Harris B.SBA18
4.Haščák M.SBA17
5.Varga R.NIT17

Najlepší brankár

Adam TrenčanZVO94.81 perc
2.Melicherčík M.SNV93.81 %
3.Weninger E.BBY93.17 %
4.Windsor C.SBA93.1 %
5.Riečický D.KOS92.45 %